taka wystawa ...
sobota, 27 marca 2010
75 dni ... sobota
dziś zrobiliśmy inwentaryzację I-go piętra ... wygląda to
źle
jutro drugie ...
ekipa stawia Quba - udało się go wcisnąć, mimo że jakoś dziwnie wymiary nie takie i się nie mieścił między podłogą a sufitem
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2010
(3)
▼
marca
(3)
niedziela palmowa ..
75 dni ... sobota
76 dni ....
O mnie
mala
Wyświetl mój pełny profil
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz