dziś inwentaryzacja 2-giego piętra i parteru ...
więcej niewiadomych niz wiadomych ... GPW nie przyszli, choć mogliby co-nieco przybliżyć tematy przemyślane ... ech!
będzie wystawa!
jeszcze nie wiem do końca JAK to zrobimy, ale będzie!
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
a co tu tak skromnie :)
OdpowiedzUsuń