niedziela, 28 marca 2010

niedziela palmowa ..

dziś inwentaryzacja 2-giego piętra i parteru ...
więcej niewiadomych niz wiadomych ... GPW nie przyszli, choć mogliby co-nieco przybliżyć tematy przemyślane ... ech!

będzie wystawa!
jeszcze nie wiem do końca JAK to zrobimy, ale będzie!

1 komentarz: